Przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – cykl #KarierawDyplomacji , dzięki któremu poznacie historie osób zaangażowanych w nasz projekt, które swoje życie związały właśnie ze światem dyplomacji.

Jako pierwsza – Anna i jej #KarierawDyplomacji . To dla nas najlepszy dowód na to, że Akcja Dyplomacja to coś więcej niż 30 dni spotkań w warszawskich ambasadach. Przekonajcie się!

„To już trzecia edycji Akcji Dyplomacji, w której będę miała przyjemność brać udział zarówno jako uczestnik jak i organizator. Z roku na rok widzę, jak projekt się rozrasta i jestem dumna, że mogę być jego częścią. Dzięki Akcji Dyplomacji mogłam być wolontariuszką podczas szczytu NATO, a ostatnio pracować jako stażystka w Ambasadzie RP w Ottawie. Akcja Dyplomacja pozwala zajrzeć za kulisy świata dyplomacji i poznać inne kultury. Nauczyła mnie sztuki savoir-vivre’u i jak zachować się w nietypowych sytuacjach. To coś więcej niż typowy projekt studencki, to otwarcie drzwi do międzynarodowej kariery i możliwości odkrycia zamkniętego na co dzień świata.” 

~Anna Pieczyrak-Pisulińska